یکی از لوازم تزیینی و البته کاربردی در خانه ها در کنار منقل و باربیکیو، پاراوان یا پارتیشن چوبی متحرک است؛

از پاراوان ها برای جداکردن و پارتیشن بندی قسمت های مختلف منزل استفاده میشود. قابلیت جا به جایی و قیمت مناسب این درب های متحرک چوبی، پاراوان را به عنوان گزینه ای ارزان قیمت و سریع برای پارتشین بندی منازل تبدیل کرده است.

بطور مثال اگر امکان خرید باربیکیو آپارتمانی را ندارید و تراس منزل تان به صورتی است که از خیابان و یا منزل سایر همسایه ها دید دارد، میتوانید با گذاشتن پاراوان به عنوان پوشش و جداکننده موقت، با آسایش از مدل های باربیکیو بالکن و تراس استفاده کنید و لذت ببرید!!

در ادامه بیشتر با این محصول چوبی آشنا می شویم:

“پاراوان، نوعی جداکننده فضا در منازل مسکونی و ادارات می باشد. به طور جامع، به مدل های پارتیشن تاشو که بیشتر مصرف خانگی دارند و جمع شو هستند، پاراوان می گویند؛

پاراوان ها، کاربرد های گوناگونی دارند، از جمله: جداکننده فضا در بخش های مختلف مانند ورودی منزل، ساخت اتاق پرو متحرک، اتاق خواب و سایر استفاده های دکوری در منزل و فروشگاه ها…”

قیمت پاراوان و پارتیشن متحرک چوبی

“قیمت پاراوان با توجه به جنس و مدل های مختلفشان متفاوت است، به طور مثال پاراوان ام دی اف نسبت به پارتیشن های چوبی قیمت مناسب و ارزان تری برای خرید دارد.”

برای اطلاع از قیمت انواع پاراوان ها روی لینک زیر کلیک کنید:

خرید پاراوان و پارتیشن از سایت دیجیکالا

همینطور اگر قصد خرید اینترنتی پاراوان از سایت دیجی کالا را دارید میتوانید به لینک زیر مراجعه کنید. قیمت پارتیشن چوبی متحرک دیجیکالا نسبت به سایت خانه حصیر بالاتر است، اما اگر کدتخفیف و یا پیشنهاد ویژه ای در حساب دیجیکالای خود دارید، خرید پاراوان از دیجی کالا میتواند به صرفه باشد!

دقت کنید که پاراوان ها و پارتیشن هایی که در تصاویر و لینک های معرفی شده میینید همه متحرک هستند و فقط به صورت زیگزاگ روی زمین قرار میگیرند، اگر پارتیشن ثابت نیاز دارید باید نجار یا ام دی اف کار بصورت سفارشی برای شما اجرا و نصب انجام دهد و دیگر نمیتوان به عنوان دیوار متحرک از آن استفاده نمود.