مدل باربیکیو

باربیکیو ویلایی (مدل های منقل کباب پز برای ویلا)

باربیکیو-ویلاییر

یکی از ضرورت های یک خانه ویلایی داشتن باربیکیو مناسب جهت پختن کباب است.

در طراحی های مدرن امروزی، معمولا مکانی برای باربیکیو در محوطه سازی و فضای باز ویلا ها درنظر گرفته میشود. طراحان معماری با توجه به فضا و هزینه، مدل های مختلف منقل کباب پز ویلایی را با استفاده از متریال های گوناگون (باربیکیو سنگی، باربیکیو آهنی، باربیکیو آجری و…) میتوانند در خانه های ویلایی اجراکنند؛

باربیکیو سنگی برای ویلا

با توجه به بومی بودن معماری اکثر خانه های ویلایی، در کنار استفاده از دیوار های سنگ چین شده، ساخت باربیکیو های سنگی نیز بسیار پرطرفدار است؛

مدل های باربیکیو سنگی معمولا در همان زمان طراحی ویلا ساخته میشوند، اما درصورتی که فضای مناسب را داخل ویلای خود داشته باشید، شاید بتوانید با الهام گرفتن از طرح های زیر یک منقل کباب پز ویلایی برای خود بسازید!

مدل های باربیکیو آجری ویلایی

باربیکیو های آجری نسبت به باربیکیو سنگی به زمان و هزینه کمتری برای ساخت نیاز دارد. میتوانید یکی از طرح های زیر را به یک بنا بدهید تا با آجر های رنگی برای ویلای شما آن را بسازد.

باربیکیوهای آهنی ارزان قیمت برای ویلا

شاید شما هم هدفتان بیشتر داشتن یک منقل کباب پز جمع و جور برای درست کردن کباب در ویلایتان باشد و نخواهید که اینقدر هزینه ساخت یک باربیکیو سنگی یا آهنی را بدهید. و یا شاید فضای مناسب را برای ساخت آن نداشته باشید. پس میتوانید با هزینه و قیمت بسیار مناسب تر یک باربیکیو آهنی خریداری کنید که قابل جا به جایی هم باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.